Про нашу фабрику

   Кожна сучасна жінка хоче бути красиво та модно одягненою. Одяг повинен підкреслювати внутрішні переваги та зовнішні дані, приховуючи недоліки. Тільки в одязі, який відповідає цим вимогам, можна почуватися зручно, бути впевненим у собі.     
 Тому мета "де-Вікторі" - створення зручного та красивого одягу, доступного і, при цьому, високої якості. Залежно від стильового рішення, одяг від тм "Де-Вікторі" може бути скромним або екстравагантним, стриманим або сміливим, спортивним або ліричним, але завжди незмінно комфортним і високоякісним. Знаючи вимоги сучасних покупців, наша фірма виробляє необмежений спектр першокласного верхнього одягу різних стилів та напрямків. 
     На сьогоднішній день наш асортимент постійно розширюється, включаючи і модні новинки, і класичні моделі, і невимушений повсякденний одяг.  ТМ "Де-Вікторі", перебуваючи на ринку України з 1999 року, завжди йде в ногу з часом, чуйно реагуючи на зміни у розвитку промисловості та навколишнього світу, прагне оновлень та змін. За цей тривалий період наша фірма зарекомендувала себе як надійного виробника та реалізатора жіночого одягу високої якості.   
   Наше підприємство щороку випускає 2 комплекції жіночого одягу, залежно від сезону - зимовий та весняно-літній.      В асортименті широкий вибір пуховиків, курток, ветровок, плащів, жилетів, а також різноманітність літнього одягу - спідниці, сарафани, штани, костюми. Крім цього до уваги покупців пропонується вишуканий трикотажний одяг. Як верхній, так і легкий одяг відшивається в розмірах від 42 до 60, що дозволяє працювати нашому підприємству в кількох напрямках - молодіжна мода (яскраві, сміливі, креативні моделі з ультрамодних тканин), мода для жінок елегантного віку (від ошатних до повсякденних моделей. спокійного та витонченого характеру їх модних матеріалів), а також приділяється увага ошатному одязі, присвяченому великим святам, наприклад, Новому році та 8 Березня.  
  Щоб мати змогу виробляти одяг відмінної якості, ТМ "Де-Вікторі" постійно розширює виробничу базу з високотехнологічного обладнання, яке постійно оновлюється відповідно до вимог бурхливого розвитку промисловості. Колектив нашої фабрики дружний та згуртований, освічений та досвідчений. На чолі його стоїть висококваліфікований креативний дизайнер-модельєр, що створює чудові уяви моделі. 
   Весь одяг ТМ "Де-Вікторі" - це мікс сміливих дизайнерських рішень, сучасних матеріалів, відмінної якості, зручності та практичності.  Всіх бажаючих познайомитися з нашою продукцією, запрошуємо в наші магазини, де можна придбати одяг, що сподобався, як оптом, так і в роздріб. Ми відкриті для контактів та розглянемо будь-які пропозиції щодо співпраці на взаємовигідних умовах як з фізичними, так і з юридичними особами без посередників!     
 
м. Харьков, ТЦ «Барабашово», магазин 21-Я4-25
телефон магазину: 067 578-08-82 
м. Харьков, ТЦ «Барабашово», магазин №30, 21-Ц-8  
телефон магазину: 093-66-51-944

Також можна переглянути:

Доставка

Події нашої компанії

Співпраця з дропшипінгу

Для оптових покупців

Оплата

Політика конфіденційності

Повернення товару

Розмірна сітка

 
CallbackПерезвоните
мне!

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/zakaztov/data/bin-tmp) in Unknown on line 0